Корзина
12 отзывов
Ателье "Силуэт" - вышивка, изготовление украинских национальных костюмов
+380 (97) 289-87-98
+380 (67) 748-57-04

Отзывы о компании Ателье "Силуэт" - вышивка, изготовление украинских национальных костюмов

 • артем вячеславович
  Отлично

  Творческий коллектив Новотроицкого ДК "Горняк" выражает огромную благодарность ателье "Силуэт" за качественно выполненную работу, профессиональный уровень и индивидуальный подход. Всем рекомендуем!!!!!

 • Покупатель
  Отлично

  Колектив народного вокального ансамблю "Маджаротіс" Урзуфського Будинку культури Донецької області висловлює щиро вдячність колективу ательє "Силует" та особисто Цокол Любові Леонідівні за якісний та своєчасний пошив жіночих концертних свиток. Ми дуже задоволені дизайном, якістю тканини, роботою та ціною. З ательє працюємо не один рік. Вдало пошили костюмі для зразкового театру танцю, та жіночого ансамблю. Рекомендуємо дляспівпраці з творчими колективами України. А колективу бажаємо здоров'я та наснаги.

 • Покупатель
  Отлично

  Колектив "Барви Полісся" Лісівщинського БК Коростенського району Житомирської області щиро вдячні Любові Леонтіївні та всьому колективу ательє "Силует" за пошиття 15 прекрасних жіночих костюмів! Ми дуже задоволені якістю роботи, розмірами, індивідуальному підходу. Все виконано на високому професіональному рівні і вчасно. Обов,язково будемо пропонувати замовляти костюми саме тут- в ательє "Силует". Дуже вдячні за прекрасну роботу!

 • Покупатель
  Отлично

  Велике спасибі ательє силуєт і персонально Любові Леонідівні за вчаснео виконаний заказ, гарну роботу, уважне ставлення. Аккуратно складені костюми ( в дорозі не зімїялися ) . Рекомендую всм .

 • Покупатель
  Отлично

  Ателье "Силуэт" ответственная, творческая организация. Мы благодарны за качественное, своевременное, доступное по стоимости изготовление концертных костюмов! Желаем руководителю Цокол Л.Л. и всему коллективу здоровья и дальнейшего процветания. Рекомендуем коллегам сотрудничать с данной компанией. Коллектив "Калинушка" Покровский район, Донецкая обл.

 • Покупатель
  Отлично

  Дуже вдячні Любові Леонтіївні та всьому колективу ательє "Силует" за пошиття 12 прекрасних жіночих костюмів! Ми задоволені якістю роботи, розмірами, поєднання кольорів (і все це в телефонному режимі!). Мої учасниці в костюмах просто розкішні україночки! Все виконано на високому професіональному рівні. Обов,язково буду пропонувати колегам-клубникам та в школах замовляти костюми саме тут- в ательє "Силует". Дуже вдячні! З повагою ансамбль "Калинонька" Донецька область Великоновосілківський район

 • Покупатель
  Отлично

  Дуже дякуємо за сценічні костюми.!!!!!! Робота зроблена вчасно та якісно,Дякую за поради, які були наадані під час замовлення українських костюмів, за привітність працівників з якими спілкувалась по телефону. В ательє " Силует" працюють професіонали своєї справи. Замовляйте і залишитесь задоволені!!!!!! Мною було рекомендовано своїм колегам дане атальє, які теж замоаили Ваші вироби і залишились задоволені. Процвітання ВАМ!!!!! ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!

 • Соломяная
  Отлично

  Дуже сподобались вироби майстринь!!! Якість відмінна - ціна помірна! Рекомендую!

 • Покупатель
  Отлично

  Хочеться висловити слова подяки Цокол Любов Леонтіївні, керівнику ательє "Силует", за те що нам догодили у пошитті костюмів для ансамбля. Костюми вийшли чудові! Враховані всі наші побажання. Було вдало підібрані колір і якість тканини, фурнітура. Та і пошиття виконано майстерно. Видно, що працювали професіонали. Обов'язково буду пропонувати колегам-клубникам замовляти костюми саме тут, в ательє "Силует".

 • Покупатель
  Отлично

  Ателье "Силуэт" мне очень понравился. Там работают добросовестные люди. Заказ мой был сделан в срок, доставлен даже лично директором. Я просто поражена что есть на свете еще такие хорошие люди. Мы заказали юбки для танцевального коллектива которых у них в каталоге не было, но настолько хорошо была выполнена работа, подобран материал, сделана вышивка на юбках. Мы в восхищении и очень благодарны им за работу. Люди я всем советую это ателье!

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner